SORULARINIZI CEVAPLANDIRALIM

Gizlilik Bildirimi

Bu Gizlilik Bildirimi, digiflex hizmetiyle bağlantılı olarak digiflex şirketler ailesi (“digiflex”) tarafından kişisel bilgileriniz de dahil olmak üzere belirli bilgilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin seçimleriniz de dahil olmak üzere uygulamalarımızı açıklar.

 

Bize Ulaşın

Hesabınız veya yardım için müşteri hizmetleriyle nasıl iletişime geçeceğiniz hakkında genel sorularınız varsa, lütfen help.digiflex.com adresindeki çevrimiçi yardım merkezimizi ziyaret edin. Özellikle bu Gizlilik Bildirimi veya kişisel bilgilerinizi, çerezleri veya benzer teknolojileri kullanımımızla ilgili sorularınız için lütfen privacy@digiflex.com adresinden e-posta yoluyla Veri Koruma Görevlimiz/Gizlilik Ofisimizle iletişime geçin.

Kişisel bilgilerinizin veri denetleyicisi digiflex International B.V.’dir. Size yardımcı olmamız için bizimle iletişime geçmeniz halinde, sizin ve bizim güvenliğimiz için talebinizi yerine getirmeden önce kimliğinizi doğrulamamız gerekebileceğini lütfen unutmayın.

 

Bilgi Toplama

Sizin hakkınızda aşağıdaki gibi bilgileri alır ve saklarız:

Bize sağladığınız bilgiler: Bize sağladığınız ve aşağıdakileri içeren bilgileri toplarız:
adınız, e-posta adresiniz, adresiniz veya posta kodunuz, ödeme yöntem(ler)iniz ve telefon numaranız. Belirli ülkelerde, faturalandırma ve vergi uyumluluğu gibi amaçlarla bir devlet kimlik numarası toplarız. Bunu topluyoruz
Hizmetimizi kullanırken girdiğiniz, müşteri hizmetlerimizle etkileşime girdiğiniz veya anketlere veya pazarlama promosyonlarına katıldığınız durumlar da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde bilgiler;
bilgi paylaşmayı seçtiğinizde